Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Любов живе в серцях людей…

Протягом усього часу, що дитина навчається в Державному начальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», вихователь намагається привити любов до вищого виду мистецтва – театр.

Тільки в жовтні старші курси відвідали театр імені Володимира Магара, і вже 6 листопада інші учні знову переступили поріг храму вищого мистецтва. Цього разу діти в складі 76 осіб переглядали виставу за творами Тараса Григоровича Шевченка «Загублена любов». Жанр п’єси – мелодрама, і наші маленькі театрали мали можливість спостерігати за головною героїнею Ганною, яку зрадив коханий та покинув з немовлям. Трагічна доля красуні заставила замислитися молодих дівчат та хлопців над своїми вчинками, відношенням одне до одного, почуттів та цінування того, що має назву справжнє кохання, заставило зробити переоцінку цінностей.

Учні училища та вихователь дуже завдячують нашому другу та помічнику - АТ «Мотор Січ», а саме Богуслаєву В’ячеславу Олександровичу та Покатову Олімпію Валер’яновичу за гарний автобус, який забезпечив дітям безпечним та комфортним проїзд.

Як тонко та правдиво переплітається минулість з сьогоденням, і як важливо завжди розуміти, що самі високі почуття  - це повага одне до одного, любов до Батьківщини та до справи, якою ти займаєшся, милосердя до оточуючих та цінування того, що маєш! Театр – це гарний вчитель, який вселяє та породжує любов у серці!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

2019-11-07