Поєднання Сердець

 

16 лютого в Актовій залі Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» святкували День кохання. Тому не дивно було чути на початку театралізованого конкурсно-розважального заходу «Поєднання сердець» мелодійні, зачаровуючи звуки із кінофільму  «Історія кохання», композитора Франсіс Лє. Грошева Яна, Котеньова Ірина та Лофердюк Віталій читали гарні вірші про любов українських та зарубіжних поетів.

Основними героями та учасниками програми були пари, які заснувалися в училищі «Моторобудівник». Парам довелося пройти конкурси, так би мовити «штучні» перешкоди, які можуть їх очікувати в реальному житті. Першим кроком було «Знайомство», ведучі перевіряли наскільки пари знають одне одного, звучало питання, дівчата писали, а хлопці відповідали усно.

Нелегко було парам змагатися у танцювальному конкурсі, тому що демонструвати свою пластику доводилося не лише всім тілом, але і всіма частинами корпусу окремо.

В заході «Поєднання сердець» не обійшлося без кулінарного конкурсу, дівчата на очах у глядача віртуозно створювали шедевр з чистки яблука. Складність конкурсу була в тому, що оцінювалася не швидкість,  а  довжина та ширина шкурки.

Для хлопців випробування було більш романтичним, вони читали вірші-освідчення в коханні своїм дамам серця.

Вирішальним конкурсом був повільний, ніжний танок з повітряною кулькою затиснутою парами між собою. Наприкінці мелодії, пари повинні були без допомоги рук, ніг лопнути кульку.

Феєричною кульмінацією заходу було нагородження, присвоєння номінацій та заключне слово журі конкурсу, в обличчі адміністрації ДНЗ «Запорізьке ВПУМ». Кожна пара отримала своє звання та приз. Ідеальною парою училища стали – Скобель Вероніка та Ліподатов Валерій, які отримали у подарунок романтичну вечерю на двох та почесну грамоту переможців.

На протязі заходу лунали пісні «Пташка», «Батарейка» у виконанні талановитих дівчат групи 16/16 – Даши Стефанської та Маргарити Бланк.

На святкуванні кохання не забули і про свято Масляни, яке теж святкується на цьому тижні. Учні поздоровили адміністрацію, викладачів та майстрів з Масляною та пригостили смачними, запашними млинцями!

Дякуємо всім учасникам заходу «Поєднання сердець», а також Станіславу Проскурову за музичне оформлення, майстру групи 12/17 Пономаренко Олександру Володимировичу за організацію та чарівне оформлення сцени. Завдяки нашим спільним зусиллям кожен присутній отримав заряд позитиву та гарний настрій!

Вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»,

Кулієва-Корчинська С.М.

 

 

посилання на фото >>2018-03-26