Успіхи наших учнів

У 2017 р. за сприяння Української Гельсінської спілки з прав людини та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було проведено Всеукраїнський конкурс учнівських есе на тему: “Права людини крізь призму сучасності”. 

2018-03-23

Пророк, народжений Україною

Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України – Тараса Григоровича Шевченка. У ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» було проведено ряд заходів для учнів училища (І-ІІІ курсів).

2018-03-21

Наші таланти!

20.03.2018 року на базі комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради, проходив щорічний обласний фестиваль української пісні «Ти будеш вічно жити, Україно». 

2018-03-21

Вітаємо!

15.03.2018 Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» отримав золоту медаль на ІХ Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти". Це результат плідної роботи всього колективу.Тільки співпраця, розуміння поставлених задач є запорукою успіху.

2018-03-20

Проміжна (поетапна) кваліфікаційна атестація

15.03.18 вперше в своєму житті учні І курсу ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», які навчаються за професією «Контролер верстатних та слюсарних робіт», складали поетапну атестацію на захист II кваліфікаційного розряду.

2018-03-19

Становлення майбутніх токарів

15.03.2018 у ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» пройшов кваліфікаційний захист ІІ кваліфікаційного розряду учнів першого курсу, які навчаються за професію «Токар»

2018-03-16

Подарунок для жінок в День Свята Весни!

Свято Весни не минуло стороною і ДНЗ «Запорізьке ВПУМ». Учні I, II та III курсів підготували чудовий концерт у вигляді відкриття жіночого журналу, який назвали  «Крок до зірок».

2018-03-15

Der Internationale Frauentag der 8 Мärz!

В стінах Запорізького Вищого Професійного училища здебільшого навчаються хлопці, які дуже цінують кожну нашу студентку, весь жіночій педагогічний склад, склад майстрів та вельмишановну адміністрацію. Кажуть, що чоловіки помічають, що саме робить жінка, коли вона припиняє це робити. Наші жінки працюють ніколи не зупиняючись і незважаючи ні на що! Тільки наші жінки можуть одночасно бути гарними господинями і будувати успішну кар’єру, залишатися найтурботливішими в світі матусями та дружинами, не забуваючи приділяти увагу собі, батькам, домашнім тваринам, городу, сусідам, дільничому. Наші жінки – найкрасивіші в світі! Вони найкращі не тільки 8 Березня, вони такими народжуються і такими залишаються назавжди. Вони є саме життя. Сьогодні, студенти, які вивчають німецьку мову, хочуть подарувати вітання всім нашим прекрасним жінкам, поздоровити з цим весняним святом і щиро побажати нести крізь увесь життєвий шлях свою красу, посмішку, любов, ніжність, турботу та душевне світло.

Зі святом Весни!

 

2018-03-07

Привітання

2018-03-06

Про проведену поетапну атестацію з професії «Електрогазозварник» на присвоєння ІІІ кваліфікаційного розряду

В перший день весни в стінах нашого училища пройшла  традиційна після проходження виробничої практики поетапна  кваліфікаційна атестація, яка   є складовою частиною проміжного контролю якості професійної підготовки учнів з професії «Електрогазозварник». Атестацію складали учні групи №10/16.

2018-03-05