Правила поведінки при електротравмах

При ураженні електричним струмом від своєчасності і правильності надання першої допомоги може прямо залежати здоров'я і життя потерпілого, але завжди треба пам'ятати прописну істину: ви повинні спробувати врятувати життя людині, але не ціною власного! 

2018-02-27

Нові номери

До уваги викладачів та інших читачів. До нашої бібліотеки надійшли нові номери періодичних видань за січень та лютий 2018 року.

2018-02-27

Відповідальний захист

На чергову поетапну кваліфікаційну атестацію у ДНЗ «Запорізьке ВПУМ», яку складали учні ІІІ курсу за професією «Верстатник широкого профілю», завітали працівники 45 цеху підприємства АТ «Мотор Січ»: Лозовий Юрій Євгенович- начальник БТЗ та Латиш Дмитро Михайлович – старший майстер. Вони ставили перед  нашими учнями в основному практичні питання, на які наші хлопці та дівчата давали повні та якісні відповіді. 

2018-02-23

А мій однокурсник вареничків хоче…

20 лютого мешканці гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» святкували свято «Животика». Хлопці Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» дуже люблять смачненько попоїсти, а ось навиків приготування їжі ще замало. Вони вирішилися звернутися до професіональних господинь – дівчат гуртожитку з проханням навчити їх кулінарному мистецтву. І першим кроком було приготування національної, української страви – вареники з картоплею та капустою.

2018-03-26

Поєднання Сердець

16 лютого в Актовій залі Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» святкували День кохання. Тому не дивно було чути на початку театралізованого конкурсно-розважального заходу «Поєднання сердець» мелодійні, зачаровуючи звуки із кінофільму  «Історія кохання», композитора Франсіс Лє. Грошева Яна, Котеньова Ірина та Лофердюк Віталій читали гарні вірші про любов українських та зарубіжних поетів.

2018-03-26

Масляна завітала до гуртожитку

15 лютого з кухні гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» доносилися приємні, апетитні аромати млинців. Учні гуртожитку святкували «Масляну». Цей захід нагадував майстер-клас з приготування та швидкого поїдання смаколиків. Готували не тільки смачні млинці, але і ліниві, студентські вареники.

2018-03-26

УВАГА!

2018-02-16

14 Februar – Das Fest der Liebe!

14 лютого святкують з 90-их років і кожен раз цей день розфарбован у романтичні червоно-рожеві кольори, прикрашений квітами і повітряними кульками.

В цей день під романтичний акомпанемент саксофону панує атмосфера любові, все нагадує про почуття сплетених коханням сердець. Учні, що вивчають німецьку  мову, охоче поділилися своїми уявленнями щодо святкування з цього приємного приводу.

2018-02-16

Das Wetter wehränd des Unterrichts - або Погода на уроці

Студенти нашого училища з радістю взяли участь в інтерактивних уроках німецької мови присвячених саме темі "Погода".

2018-02-16

Дебют молодого викладача

15.02.2018р. група слюсарів – інструментальників, які навчаються на першому курсі, під керівництвом молодого викладача спецтехнології  Бальвас Б.В. та майстра виробничого навчання Копилова А.В. складала  перший кваліфікаційний іспит. 

2018-02-15