Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

14 Februar – Das Fest der Liebe!

14 лютого святкують з 90-их років і кожен раз цей день розфарбован у романтичні червоно-рожеві кольори, прикрашений квітами і повітряними кульками.

В цей день під романтичний акомпанемент саксофону панує атмосфера любові, все нагадує про почуття сплетених коханням сердець. Учні, що вивчають німецьку  мову, охоче поділилися своїми уявленнями щодо святкування з цього приємного приводу.
2018-02-16Das Wetter wehränd des Unterrichts - або Погода на уроці

Студенти нашого училища з радістю взяли участь в інтерактивних уроках німецької мови присвячених саме темі "Погода".
2018-02-16Дебют молодого викладача

15.02.2018р. група слюсарів – інструментальників, які навчаються на першому курсі, під керівництвом молодого викладача спецтехнології  Бальвас Б.В. та майстра виробничого навчання Копилова А.В. складала  перший кваліфікаційний іспит. 
2018-02-15Подаруй кохання

13 лютого в холі гуртожитку ДНЗ "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник" з'явилася чарівна скринька з розписами, на якій був символічний напис "Подаруй кохання".
2018-03-26День відкритих дверей
2018-02-08Поповнення бібліотечного фонду

Підготовка педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів до дистанційного навчання кваліфікованих робітників / [О.В. Базелюк, А.А. Каленський, С.Г. Кравець та ін.]. – Київ: Ін-т проф.-тех. освіти НАПН України, 2017. – 76с.
2018-02-08Виставка у бібліотеці

На цьому тижні ми запрошуємо усіх читачів до нашої бібліотеки ознайомитись з виставкою, присвяченою пам’яті видатного українського політика, публіциста та літературного критика В'ячесла́ва Макси́мовича Чорновола. Цікаві факти з біографії, фотографії та цитати видатного діяча України ви зможете знайти на першому поверсі у бібліотеці. Ми чекаємо на Вас.
2018-02-08День безпечного Інтернету

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day), заснований Єврокомісією у 2004 році, традиційно святкується у перший вівторок лютого.

В Україні в цей день у закладах освіти, бібліотеках, дитячих та молодіжних клубах, громадських та бізнес-організаціях, в медіа та на сторінках соціальних мереж діти та дорослі обговорюють питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, випадки порушення прав дитини та механізми їх захисту.

Діти та молодь можуть допомогти створити кращий Інтернет, поводячись позитивно та ввічливо онлайн, через захист онлайн-репутації як їх власної, так і інших, шляхом використання позитивних можливостей створення, залучення та поширення онлайн. Вони можуть допомогти, реагуючи на негатив та підтримуючи ровесників, які стикаються з проблемами онлайн, виступаючи проти кібербулінгу, повідомляючи про неналежний або нелегальний контент, який вони бачать. Крім цього, діти та молодь як цифрові громадяни майбутнього повинні залучатися до участі у дебатах щодо Інтернету майбутнього, маючи змогу виказати свої погляди.

Батьки можуть допомогти створити кращий Інтернет через підтримку відкритого та чесного діалогу з дітьми щодо їх онлайн життя, через підтримку особистісного розвитку дітей онлайн та допомогу під час виникнення складнощів або проблем; через використання позитивних можливостей спільного із дітьми залучення онлайн, допомагаючи дітям знаходити та використовувати якісні цифрові ресурси. Вони можуть допомогти реагувати на негатив, залишаючись обізнаними про онлайн діяльність їх дітей (що має відповідати віку), демонструючи власну позитивну онлайн поведінку та повідомляючи про неналежний або нелегальний контент, який вони бачать.

Пропонуємо ознайомитись з інформаціїю на наступних сайтах:

  • Сайт Онляндія – безпечна веб-країна: http://disted.edu.vn.ua/media/bp/html/etusivu.htm.
  • Сайт про безпеку в Інтернеті від Google – http://www.prointernet.in.ua.
  • Тренінг "Критичне оцінювання ресурсів інтернету” для вчителів і учнів: http://wiki.iteach.com.ua/.
  • Мультимедийный учебный дистанционный курс безопасного пользования ресурсами сети Интернет – https://onlinesafety.info/#/home.
  • Урок Інтернет-безпеки для проведення з дітьми: http://startuem.lg.ua/?p=1445.
  • Посібник «Освіта в сфері прав людини в Інтернеті» з 5 новими груповими вправами.
  • Онлайн курс «Права людини та Інтернет», що передбачає ознайомлення Інтернет-користувачів з їх правами в онлайновому середовищі: http://hr-online.org.ua/ua/kursi/
  • Тренінгові вправи з безпечної поведінки в Інтернеті для дітей та молоді переможців Національного конкурсу: http://startuem.lg.ua/?p=1427#more-1427або знайти у журналі «Соціальний педагог» видавництва «Шкільний світ» (Випуск №2, 2015).
  • Міжнародна кампанія «Рух проти мови ненависті он-лайн»: http://www.nohatespeechmovement.org (англійською мовою) або http://nhsm.info (українською мовою).
  • Практичний посібник «Букмаркс: керівництво по боротьбі з мовою ненависті он-лайн за допомогою освіти у сфері прав людини»: http://nohate.ext.coe.int/Campaign-Tools-and-Materials/Bookmarks (англійською мовою).

 

 
2018-02-06Відбулося засідання методичної комісії викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання

2 лютого 2018 року в методичному кабінеті відбулось засідання методичної комісії викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання. Були присутні директор навчального закладу, старший майстер, методист, голова методичної комісії, викладачі спецдисциплін, майстри виробничого навчання.
2018-02-05Рік німецької мови в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»

В ДНЗ «Вище професійне училище «Моторобудівник» з вересня 2017 по червень 2018 року заплановано провести різноманітні заходи, відео-екскурсії, літературні вечори, ігри, конкурси віршів, творів, випуски стінгазет на різну тематику, вікторини присвячені Року вивчення німецької мови.
2018-02-01