Наші друзі

Besucherzahler
счетчик посещений

 

 

69081, вул. Панфьорова, 146-А

Зв′яжiться з нами

Приймальна директора (061) 7096869
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Facebook: @motorobudivnyk
Instagram: @motorostroitel
Електрона адреса: zvpym@ukr.net
Приймальна комiсiя (061) 7096867
Гуртожиток (061) 7096865

Ліцензія
2019-04-08

Свідоцтво про атестацію
2019-04-08

Статут Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»
2019-04-08

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у Державному навчальному закладі "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник"
2019-04-08

Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», має глибоке історичне коріння

Історія нашого училища нерозривно пов’язана з процесом економічного становлення України та підприємства «Мотор Січ». Так у 1921 році на базі підприємства «Більшовик», сьогодні - «Мотор Січ» було створено фабрично – заводське училище ФЗУ № 2, яке в жовтні 1940 році було перейменовано у ремісниче училище №2, РУ 2.

Війна з німецько – фашистськими загарбниками порушила мирну працю нашого народу і було прийнято рішення про евакуацію училища разом з підприємством в м. Омск.

У 1954 році училище було перейменовано в технічне училище ТУ6.

У 1977 ТУ6 було перейменовано у середнє професійно – технічне училище №20 і почало підготовку кадрів з середньою освітою.

В зв’язку з реорганізацією системи профтехосвіти України у 1997 році наше училище було об’єднано з ВПУ № 27 та стало його відділенням.

У 2011 році за підтримки підприємства «Мотор Січ» та депутата Верховної Ради, президента АТ «Мотор Січ», генерального конструктора - Богуслаєва В’ячеслава Олександровича, відділення було відокремлено в окрему навчальну одиницю та почало носити назву Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

Наше училище - одне з кращих училищ Запорізької області. Ми не дарма називаємося «Моторобудівник», бо нашим базовим підприємством є акціонерне товариство «Мотор Січ», одне з кращих підприємств міста Запоріжжя та України.

На замовлення нашого базового підприємства ми готуємо молоді кадри для підприємства за наступними професіями:

На базі 9 класів з отриманням середньої освіти

  • Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням;
  • Електрогазозварник; слюсар з механоскладальних робіт;
  • Слюсар-складальник двигунів;
  • Контролер верстатних та слюсарних робіт (верстатні роботи);
  • Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

На базі 11 класів

  • Токар;
  • Електрогазозварник; слюсар-інструментальник;
  • Контролер верстатних та слюсарних робіт (верстатні робіт);
  • Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Навчання з основ майбутньої професії учні здобувають в сучасних кабінетах, обладнаних комп’ютерною технікою, а для проведення виробничого навчання училище має достатню навчально-виробничу базу.

Виробничі майстерні - це дві просторі слюсарні майстерні, дві токарні, чудова фрезерна майстерня, електромонтажна, електрозварювальна та газозварювальна майстерні. Верстатний парк нараховує 120 верстатів.

Гордістю нашого закладу є інструментальна комора, яка носить звання кращої в Запорізькій області.

Всі наші учні проходять виробничу практику в цехах підприємства «Мотор Січ», за кожним з них закріплене робоче місце та висококваліфікований наставник, який допомагає вдосконалювати уміння і навички з обраної професії, отримані при проходження практики в майстернях училища. Для наших учнів виробнича практика на підприємстві - замовнику є оплачуваною. Це є чудовим доповнення до стипендії розмір якої складає 490 гривень.

Після закінчення навчання ми гарантуємо 100% працевлаштування на підприємстві «Мотор Січ», за умови отримання диплому кваліфікованого робітника.

Наші учні приймають участь у конкурсах фахової майстерності серед навчальних закладів та неодноразово є їх переможцями. Також вони не стоять осторонь і приймають участь в обласних олімпіадах із загальноосвітніх предметів, тематичних конкурсних роботах. Так учень нашого навчального закладу зайняв ІІІ почесне місце в Всеукраїнській Інтернет олімпіаді з хімії.

Велику увагу в училищі приділяють виховній роботі. Кожен учень має можливість реалізувати свої здібності та нахили. В училищі працюють гуртки тістоплатики, авіамоделювання, вишивки, хореографічний; спортивні секції: волейбол, баскетбол, міні – футбол, шашки, шахи, настільний теніс, аеробіки. Учасники гуртків та секцій ставали неодноразовими переможцями обласних конкурсів та змагань.

В училищі створено фанклуб гандбольної команди «Мотор». Учасники фанклубу супроводжують команду в нашому місті та на виїзних змаганнях, за рахунок спортивного комплексу «Стріла».

Учні нашого училища займаються в спортивних секціях спорткомплексу «Стріла» - на пільговій основі, як працівники АТ «Мотор Січ».
2020-05-17

Відео про училище

 
2017-02-03